czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

IV WIOSENNY RAJD ROWEROWY


35 osób stanęło na starcie "IV Rajdu Wiosennego" zorganizowanego przez czarnkowską Rowerową Sekcję Turystyczną. Pokonana przez cyklistów trzydziestokilometrowa trasa oficjalnie otworzyła sezon rowerowy 2007.

Jak zwykle po zimowej przerwie, największe obawy budził stan techniczny pojazdów, zwłaszcza u tych, którzy nie jeździli od jesieni. Na szczęście właściwie zakonserwowane nie sprawiały większego problemu i po dopompowaniu powietrza mogły ruszyć w trasę.
Turyści przez Śmieszkowo, Prusinowo, Sławno, Lubasz, Stajkowo i Bzowo dotarli do Goraju, gdzie wyznaczono postój korzystając z uprzejmości właściciela gospodarstwa agroturystycznego Marka Przywary. Jak zwykle były pieczone nad ogniskiem kiełbaski, bułka i oczywiście ciepłe o tej porze roku napoje. Niezwykłe natomiast, przypisane tylko rajdowi wiosennemu, było tradycyjne spalenie Marzanny, czyli ostateczne pożegnanie zimy.
Kolejny wyjazd już 14 kwietnia w ramach Rodzinnych Rajdów Rowerowych "Soboty na dwóch kółkach". Sekcja serdecznie zaprasza.
Marcin Małecki


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fot. Marcin Małecki

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017