czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

NIEDZIELNE KOŁOWANIE7 kwietnia

Od kilku lat w kalendarzu imprez organizowanych przez czarnkowską Rowerową Sekcję Turystyczną zagościł cykl pod wspólną nazwą "Niedzielne Kołowanie".

Pomysł na takie wycieczki pojawił się jako alternatywa dla zazwyczaj krótszych rajdów proponowanych mieszkańcom Czarnkowa i Ziemi Nadnoteckiej przez członków Sekcji. Dlatego wyjazdy w ramach "Niedzielnego Kołowania" są nieco dłuższe, w których bierze udział mniej osób, co daje szansę na pokonywanie większych dystansów, a tym samym dotarcie do ciekawych miejsc i miejscowości oddalonych od Czarnkowa o kilkadziesiąt kilometrów.

Tegoroczna inauguracja cyklu odbyła się 7 kwietnia. Przy pięknej, słonecznej i wiosennej pogodzie 5 osób pokonało trasę przez Kuźnicę Czarnkowską do Trzcianki. A tam czarnkowscy cykliści dotarli nad jezioro Sarcz i jezioro Logo, by po krótkim odpoczynku przez Teresin, Radolin i Radolinek wrócić do Czarnkowa pokonując 52 kilometry. Już dzisiaj zapraszamy na następne "Kołowanie...", które odbędzie się 5 maja.
Paweł Zajda
Fot. Artur Bąbelczyk

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017