czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

PILSKA SETKAZ różnych przyczyn tegoroczna delegacja z Czarnkowa na IV rajdzie rowerowym "Dziewiątka Powiatu Pilskiego" była bardzo skromna. Wielka szkoda, że tak się stało. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach będzie dużo lepiej. Nie zmienia to faktu, że warto choćby kilka słów o tym rajdzie napisać. Bo warto!

Tym razem gospodarzem rajdu była gmina Szydłowo, a usytuowana tam szkoła podstawowa była jego bazą. Początek wycieczki miał miejsce w Pile w sobotę 21 kwietnia. Tego dnia cykliści pokonali 50 kilometrów podążając przez Dobrzyce, Krępsko, Płytnicę i Tarnowo. Zanim jednak przyszedł czas na odpoczynek w Szydłowie, był czas na przerwę śniadaniową w sali wiejskiej w Starej Łubiance oraz zwiedzanie wyjątkowej świątyni w Skrzatuszu. Pierwszy dzień rajdu zakończyła degustacja pysznej grochówki oraz tradycyjne losowanie nagród z tak zwanego "worka szczęścia". W niedzielę, 22 kwietnia, trasa wiodła przez Jaraczewo, Leżenicę i Różę Wielką. Z tej miejscowości grupa ruszyła ponownie do Piły, a jednoosobowa delegacja z Czarnkowa przez Łomnicę, Wrzącą i Białę powróciła do domu!
Paweł ZajdaFot. Janusz Walkowski

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017