czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

ŚLUB ŁUKASZA I BEATY

Kolejny kolega z naszego rowerowego grona opuścił stan kawalerski i postanowił się ożenić. Wybranką jego serca została również osoba blisko związana z rowerowym hobby, więc jesteśmy pewni że od teraz podróżować będą razem, jadąc w jednym kierunku, koniecznie na rowerach!

Łukasz i Beata od kilku lat są aktywnymi cyklistami wspierającymi swoje kluby rowerowe. Beata związana jest z poznańskim Klubem Turystyki Rowerowej "SIGMA", natomiast Łukasz jeździ pod szyldem czarnkowskiej Rowerowej Sekcji Turystycznej. Wspólna rowerowa pasja połączyła ich na ślubnym kobiercu w dniu 23 września w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolechowie - Osiedle. Warto odnotować, że podczas tego uroczystego momentu, oprócz najbliższych, rodziny i przyjaciół, młodej parze towarzyszyła spora grupa rowerzystów z różnych klubów rowerowych z Wielkopolski. Potem młoda para wraz z gośćmi bawiła się do białego rana w bardzo klimatycznym i uroczym hoteliku "Rozmaitości" w miejscowości Pławno, w sercu Puszczy Zielonki.

Wszystko wskazuje, że nasza Sekcja nie straciła Łukasza ale zyskała rowerzystkę, a koledzy z "Sigmy" mogą liczyć na nowego cyklistę! Młodej parze życzymy wielu wspólnie przejechanych kilometrów!
O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017