czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

RAJD ANDRZEJKOWYCzarnkowscy cykliści od kilku lat przygotowują dla zaprzyjaźnionych grup "Rajd Andrzejkowy". Tradycyjnie w organizację tego rowerowego spotkania włącza się grupa dwakolka.pl z Trzcianki. Podobnie było w tym roku, z tym zastrzeżeniem, że najwięcej pracy wykonali właśnie trzcianeccy rowerzyści, a skromna reprezentacja z Czarnkowa zadbała o akcent i element "rowerowej wycieczki". Bazą spotkania była sala wiejska w Białej koło Trzcianki udostępniona dzięki życzliwości sołtys Barbary Maternowskiej.

Ponad 30-osobowa grupa rowerzystów i ich bliskich z Piły, Trzcianki i Czarnkowa spędziła miły i wesoły wieczór, oddając się andrzejkowym wróżbom, zabawom i tańcom. Oczywiście był czas na smaczne potrawy, gorące napoje i sympatyczne rozmowy podsumowujące miniony rok. Nie zabrakło także pysznych słodkości oraz wspólnego postanowienia o kolejnym "Rajdzie Andrzejkowym", na który, za rok, już dziś zapraszamy.
pz
Fot. Janusz Walkowski

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017