czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

ZLOT CERAMIKÓW

Ponad 100 uczestników wzięło udział w zorganizowanym w niedzielę, 30 września, 48. Zlocie Ceramików do Chodzież. Organizatorem rajdu był, jak co roku, Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Chodzieży.

W rajdzie udział wzięli zarówno amatorzy wędrówek pieszych, jak i rowerzyści z Poznania, Skoków, Wągrowca, Szamocina, Margonina, Piły,Trzcianki, Czarnkowa i wielu innych okolicznych miejscowości. Wędrówka piesza wiodła z Jacewka przez Górę Wrocławską (Haliczek) na Gontyniec. W tym czasie amatorzy dwóch kółek udali się z Chodzieży przez Milcz, Nietuszkowo i byłą osadę leśną Papiernię w kierunku mety, zlokalizowanej na terenie kempingu przy Chodzieskim Domu Kultury. Natomiast kolarze z Wągrowca, Piły i Czarnkowa wybrali własne indywidualne trasy, które pozwalały im zwiedzać piękne okolice Chodzieży. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy, zgromadzeni przy Chodzieskim Domu Kultury otrzymali pamiątkową plakietkę oraz ceramiczny upominek. Mogli również skosztować specjalnie przygotowanej grochówki.
/na podstawie www.chodziez.pl/
O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017