czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

RAJD NOWOROCZNY 2009Po raz piąty z inicjatywy Rowerowej Sekcji Turystycznej odbył się Noworoczny Rajd Rowerowy. To pierwsze spotkanie na rowerach w tym roku. Członkowie Sekcji i czarnkowscy rowerzyści niejednokrotnie już udowodnili, że wykorzystują każdą możliwą okazję, aby spotkać się na rowerowych wycieczkach.

To jeden z najbardziej interesujących i oryginalnych pomysłów na przywitanie Nowego Roku. Już kilka dni po sylwestrowych zabawach rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy. Mimo mroźnej pogody, drobnych opadów śniegu i śliskich dróg cykliści pokonali 15 kilometrów.
Trasa wiodła z Czarnkowa przez Pianówkę do Goraja. Tam spotkanie przy ognisku, wspólne pieczenie kiełbasek i oczywiście noworoczny toast odrobiną szampana. Noworoczny klimat służył snuciu planów na najbliższe miesiące. Każde takie spotkanie to okazja do umocnienia turystycznych znajomości i przyjaźni oraz koleżeńskich zobowiązań do wspólnych wycieczek. Dlatego już dziś wszystkich miłośników rowerowych wypraw zapraszamy na kolejne wycieczki razem z Rowerową Sekcją Turystyczną.
Paweł Zajda


Fot. Paweł Zajda, Paulina Kurzawska, Dariusz Jackowski

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017