czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Sekcja Rowerowa

RAJD MIKOŁAJKOWY 2008Po raz ostatni w tym roku na wycieczce spotkali się czarnkowscy rowerzyści. Tradycyjnie już nasz kalendarzowy rok kończy "Mikołajkowa sobota na dwóch kółkach".

Wbrew aurze i przedświątecznej krzątaninie na rowery wsiadły 34 osoby, które pokonały 27 kilometrów po Ziemi Nadnoteckiej. Okazało się, że nawet taka pora nie przeszkadza wytrwałym rowerzystom, a takich w Czarnkowie jest coraz więcej. Tym razem trasa prowadziła z Czarnkowa przez Zofiowo, Bukowiec, Gajewo do Kuźnicy Czarnkowskiej. Tam czekała na nas niespodzianka. Czarnkowscy rowerzyści zostali przyjęci na sali wiejskiej gorącą herbatą i kawą oraz pyszną drożdżówką. Następnie, jak przystało na rajd mikołajkowy, odwiedził nas Święty Mikołaj. I to nie jeden! Ale aż czterech rozdających upominki świąteczne. W ten oto sposób każdy rowerzysta wrócił do domu nie tylko utrudzony wyprawą, ale z miłym wspomnieniem i prezentem. Taka sympatyczna oprawa rajdu była możliwa dzięki pomocy, uprzejmości i życzliwości tamtejszej Rady Sołeckiej, której tą drogą gorąco za przyjęcie dziękujemy.
Paweł Zajda


Fot. Paweł Zajda

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017