czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Archiwum

WRAŻLIWA DUSZA4 lipca w galerii "Pięciu" mieszczącej się w Czarnkowskim Domu Kultury odbyło się otwarcie indywidualnej wystawy Haliny Woźniak. Artystka z Szamotuł tworzy od 10 lat prace malarskie, rysunkowe, fotografie oraz pasjonuje się ceramiką i pisaniem ikon.

Nie osiada na laurach i wciąż poszukuje nowych wyzwań i technik w dziedzinie sztuki. Ukończyła Technikę Architektury Krajobrazu. Należy do ZAP oddziału czarnkowsko - trzcianeckiego oraz grupy "Jakkolwiek" przy bibliotece publicznej w Szamotułach. Czynnie uczestniczy w wystawach zbiorowych i plenerach. W 2017 i 2018 r. jej fotografie brały udział w Salonie Wielkopolskim. Prezentowana wystawa jest przeglądem jej twórczości z kilku lat. Przestrzeń galerii wypełniły barwne prace malarskie, rysunkowe oraz złote ikony. Tematyka prac jest zróżnicowana - od pejzaży, kwiatów, martwej natury, po abstrakcję i sztukę sakralną. Styl malarski i walory estetyczne zdradzają ciepłą i skromną naturę autorki. Sądząc po samym fakcie, że zajmuje się ikonopisaniem, które uczy cierpliwości i pokory, można poznać jej wrażliwą, artystyczną duszę. Warto obejrzeć wystawę, która będzie czynna do końca miesiąca. Wstęp jest bezpłatny.
Emilia Stawujak
Fot. Emilia Stawujak

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017