czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Archiwum

ROZTAŃCZENITo już tradycja, że co roku Anna Machmar prowadząca zajęcia taneczne z młodzieżą w Czarnkowskim Domu Kultury, prezentuje dorobek swojej artystycznej pracy. W poniedziałek, 8 kwietnia, w sali czarnkowskiego kina "Światowid" odbył się kolejny już pokaz tanecznych umiejętności młodzieży.

Na scenie czarnkowskiego kina "Światowid" zaprezentowały swoje umiejętności cztery grupy młodzieży: Tip - Top (4-5 lat), Entliczek Pentliczek (6-7 lat), Abrakadabra (8-9 lat) i Hocus Pocus (10-12 lat). Młodzi tancerze, w pięknych strojach odpowiednio dobranych do prezentowanego tańca, wzbudzali zachwyt publiczności, wśród której przeważali rodzice, dziadkowie i babcie. Trzeba było mieć szczęście, aby znaleźć odrobinę przestrzeni, aby zrobić młodym artystom zdjęcie. Proscenium zajmowali bowiem ojcowie i matki, uzbrojeni w aparaty fotograficzne i kamery. Mamy służyły również jako garderobiane i szafy, zaopatrzone w kostiumy do kolejnych tańców. Anna Machmar zapowiadała występ każdej grupy, zachęcając publiczność do bardziej donośnego aplauzu. Oczywiście nikogo nie trzeba było zachęcać, bo po obejrzeniu każdego występu ręce same składały się do oklasków. Po koncercie dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Jan Pertek z bukietem pięknych kwiatów dziękował Annie Machmar, a publiczność oklaskiwała zarówno młodych artystów jak i instruktorkę.
Marek AmbickiFot. Marek Ambicki

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017