czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Archiwum

KRAJOBRAZ NA PŁÓTNIEPod takim tytułem, 28 września br. w "Galerii Pięciu" Czarnkowskiego Domu Kultury, została otwarta poplenerowa wystawa prac członków Oddziału Czarnkowsko - Trzcianeckiego Związku Artystów Plastyków.

Tak jak wcześniej obiecywali lokalni artyści, w galerii zostały zaprezentowane prace będące podsumowaniem dwóch plenerów: wiosennego w Zajączkowie i jesiennego w Nadarzycach. Na wystanie można obejrzeć plony prac pięciu autorów: Marii Frankowskiej, Haliny Woźniak, Wacława Mielczarka, Marii Kredens oraz Wojciecha Holza. Obrazy zostały namalowane techniką akrylową i olejną. Artyści starali się wiernie i realistycznie oddać otaczający ich krajobraz. Należy dodać, że plenery zostały zorganizowane w ramach realizacji zadania publicznego wspieranego przez powiat czarnkowsko - trzcianecki oraz Miejskie Centrum Kultury, które popiera różne przedsięwzięcia ZAP-u. Zadanie zostało zrealizowane, chociaż artyści niechętnie "realizują zadania", oni tworzą swoje wizje i to "co im w duszy gra". Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy do odwiedzenia galerii i obejrzenia wystawy, która czynna będzie do 10 października br.
ES


Plakat

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017