czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Archiwum

NIEZWYKŁE PORTRETY - NIEZWYKŁYCH LUDZIWłaśnie w takich fotografiach specjalizuje się Małgorzata Chwalisz. Od około 10 lat członek grupy fotograficznej działającej przy Trzcianeckim Domu Kultury prowadzonej przez artystę fotografika Henryka Króla.

Owoce jej pracy można było zobaczyć na wernisażu wystawy fotografii, która odbyła się w Czarnkowskim Domu Kultury w czwartek, 6 września. Na pokazie zorganizowanym pod nazwą "Portret zwierciadłem duszy" liczni oglądający mieli szansę zobaczyć wybrane dzieła artystki. Każde zaprezentowane zdjęcie niosło za sobą niezwykłą historię, intrygującą oglądającego już od pierwszego spojrzenia oraz pozwalało spojrzeć w duszę osoby widocznej na fotografii. Przedstawione osoby to głównie kobiety w różnym wieku. Jednak, jak twierdzi autorka zdjęć, największym wyzwaniem dla niej było uchwycenie w kadrze dojrzałych modelek. Sądząc po pozytywnych reakcjach widzów, pani Małgorzacie udało się sprawić, że portrety istotnie stały się zwierciadłem duszy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
(FM)


O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017