czarnków.INFO
czarnków.INFO Czarnkow.INFO   |   Czarnkowskie Strony WWW   |   Czarnkow.pl
czarnków.INFO
64-700 Czarnków, ul. Kościuszki 60, tel. (067) 255-26-51, fax. (067) 255-25-28
 
Imprezy 2001
Oferta KULTURALNA
Kino ŚWIATOWID
Nadnoteckie ECHA
Dyskusyjny Klub Filmowy
Biblioteka
Muzeum
Grupy przy MCK
Sekcja rowerowa
Atrakcje
Nasz E-Mail

Archiwum
 
Archiwum

"NA PIĄTYM PROGU" SIĘ ROZKRĘCAZespół instrumentów szarpanych i piosenek śpiewanych "Na piątym progu" od 29 czerwca do 1 lipca uczestniczył w 46.Ogólnopolskim Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej "Bazuna 2018" w miejscowości Grodzisko - Owidz. Oprócz nagród instrumentaliści otrzymali zaproszenie na 51.Ogólnopolską Turystyczną Giełdę Piosenki Studenckiej.

W sobotę, już od godz.10.00, rozpoczęły się zmagania konkursowe zespołów i solistów, które trwały do godz. 15.00. O północy, podczas trwających koncertów, ogłoszono listę uczestników, którzy zostali zaproszeni do niedzielnego koncertu laureatów. Ten rozpoczął się występem zespołu jednego z jurorów Jarosława Tomaszewskiego "Latający dywan", a następnie reżyser "Bazuny" Marek Skowronek odczytał werdykt Jury. Zespół "Na piątym progu" występujący w składzie: Julia Kołodziejczak (gitara, śpiew), Halszka Kościelska (cajon, śpiew), Dominika Florek (gitara basowa), Jędrzej Fąka (gitara), Zbyszek Rolniczak (gitara, śpiew, autor tekstów i muzyki wykonywanych przez zespół utworów) otrzymał Nagrodę Studenckiego Klubu Turystycznego "FIFY", Nagrodę Ornitologiczną za uskrzydlone elementy w treści piosenki, a dwa zaprezentowane utwory znalazły się w Złotej dwudziestce piosenek laureatek. "Na piątym progu" otrzymał również zaproszenie na 51.Ogólnopolską Turystyczną Giełdę Piosenki Studenckiej. To duży sukces młodego zespołu, do którego niewątpliwie przyczynili się sponsorzy finansując podróż i udział artystów w festiwalu. Za naszym pośrednictwem zespół składa podziękowania: MCK w Czarnkowie, firmie Komat, Starostwu Powiatu, firmie Viabud, Bankowi Spółdzielczemu w Czarnkowie, bankowi Santander i firmie Vertimar.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Marek AmbickiWcześniejszy materiał

O serwisie  |  Dodaj do ulubionych  |  Ustaw jako stronę startową  |  RODO - obowiązek informacyjny
Wydawca i redakcja: Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie, ul. Kościuszki 60, 64-700 Czarnków, tel. 67 255 2651, fax. 67 255 2528, mck@hot.pl
Redaktor naczelny: Jan Pertek, bieżąca aktualizacja treści: Marcin Małecki, Czarnków 2005-2017